O firmie

Wigropol – maszyny budowlane i maszyny górnicze w Polkowicach

Od wielu lat na rynku maszyn budowlanych

Wigropol to producent maszyn górniczych i przewodów hydraulicznych, który jednocześnie świadczy usługi przeglądów, naprawy, i serwisu maszyn budowlanych. Dzięki specjalistycznej wiedzy na temat różnego typu maszyn budowlanych i doświadczeniu zebranemu w czasie działalności, jesteśmy w stanie pomóc w przypadku każdego typu sprzętu. Jedną z głównych sfer naszej pracy jest świadczenie usług serwisu maszyn górniczych samojezdnych dla KGHM PM S.A. Obsługujemy jednak także szereg innego typu sprzętu, w tym na przykład sprężarki elektryczne, wiertarki hydrauliczne i wiele innych.

Rozbudowana ofert

Wigropol to gwarancja profesjonalnego podejścia do każdej maszyny budowlanej i sprzętu o podobnym przeznaczeniu. Całą ofertę możemy podzielić na cztery części.

Produkty

Pierwsza z nich to dystrybucja maszyn budowlanych i maszyn górniczych. Posiadamy między innymi ładowarki kołowe, spycharki gąsienicowe, a także takie sprzęty jak wiertarki hydrauliczne, sprężarki śrubowe i sprężarki elektryczne (w przypadku dwóch ostatnich produktów częściej można się spotkać z nazwą „kompresory”). Współpracujemy między innymi z uznaną na rynku firmą Dressta (wcześniej HSW – Huta Stalowa Wola).

Serwis

Nie ma maszyn budowlanych czy innego sprzętu technicznego, który będzie działał wiecznie. Dlatego też raz na jakiś czas firmy budowlane posiadające własny sprzęt potrzebują kogoś, kto przeprowadzi na przykład serwis spycharek kołowych czy też serwis maszyn wiercących. Na rynku funkcjonujemy jako serwis spycharek gąsienicowych i innych maszyn budowlanych Dressta i serwis silników wysokoprężnych Cummins.

Części

Poza sprzedażą i ofertą serwisu gwarantujemy Państwu możliwość zaopatrzenia się w części do maszyn budowlanych Dressta, Cummins, a także do kompresorów Atmos. Naprawa maszyn wiercących czy też naprawa spycharek gąsienicowych z proponowanymi przez Wigropol częściami jest możliwa. Ponadto, istnieje u nas także możliwość zaopatrzenia się w części innych producentów.

Remonty

Wigropol oferuje klientom profesjonalne remonty maszyn budowlanych i remonty maszyn górniczych. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że żadne działania z tego zakresu nie są nam obce. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zleconego nam zadania.

 
 
DRESSTA

Autoryzowany dystrybutor

i serwis DRESSTA

CUMMINS

Autoryzowany dystrybutor

i serwis CUMMINS

ATMOS

Autoryzowany dystrybutor

i serwis ATMOS

Waryński

Autoryzowany dystrybutor

i serwis

Waryński Trade Sp. z o.o.

Znamy się na ciężkim sprzęcie