Specjalista ds. współpracy

Kluczowe zadania:

  • Poszukiwanie kontrahentów w branży maszyn budowlanych,
  • Podejmowanie działań w celu rozwoju sprzedaży maszyn budowlanych i usług serwisowych w swoim rejonie.
  • Promocja oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
  • Analiza rynku i konkurencji.
  • Rozbudowa i aktualizacja bazy danych potencjalnych klientów,

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży B2B min. 1 rok
  • Doświadczenia w branżach: maszyn budowlanych, komunalnych, rolniczych, motoryzacja lub branże pokrewne będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobrej znajomość lokalnego rynku MŚP
  • Umiejętności badania potrzeb Klienta Biznesowego oraz budowania długotrwałych relacji.
  • Negocjacji i spotkań z klientami na powierzonym terenie.
  • Okresowe raportowanie wyników z kontaktów z klientami.

Oferujemy:

  • Współpracę na zasadzie umowy zlecenia, własna działalność gospodarcza.
  • Wsparcie działu handlowego na każdym etapie sprzedaży.
  • Szkolenia produktowe.
  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • Atrakcyjny system premii kwartalnych zależny od osiąganych wyników.

Kontakt:

Znamy się na ciężkim sprzęcie