Remonty maszyn górniczych i maszyn innego typu

 

Prace specjalnie na życzenie klienta

Specjalizujemy się w remontach maszyn budowlanych, remontach maszyn górniczych, a także remontach silników wysokoprężnych, w szczególności marki Cummins. Są to zarówno prace obejmujące główne maszyny, jak również remonty podzespołów maszyn górniczych równego typu oraz osprzętu, wśród nich remonty łyżek, wymiana podwozi gąsienicowych, hydraulika siłowa, czy regeneracja siłowników hydraulicznych. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi między innymi naprawy spycharek gąsienicowych, naprawy wiertarek hydraulicznych, a także naprawy maszyn wiercących i maszyn budowlanych innego typu.

Wszystkie naprawy i remonty są wykonywane w oparciu o oryginalne części producentów naprawianych maszyn budowlanych i podzespołów oraz wykonywane zgodnie z zalecaną technologią. Zespół doświadczonych mechaników pozwala nam wykonywać wszystkie prace szybko, solidnie i profesjonalni.

Realizujemy również nietypowe zamówienia według potrzeb klienta. Staramy się stale wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Sprowadzając części firmy Dressta czy na przykład Atmos chcemy mieć pewność, że sprzęt należący do naszych klientów znowu będzie działał jak nowy. Jest to możliwe tylko przy korzystaniu ze sprawdzonych części od renomowanych na rynku producentów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, a także do kontaktu.

 

Warunkiem dostawy towarów i usług przez firmę Wigropol Spółka z o.o. w Polkowicach jest każdorazowa akceptacja Ogólnych Warunków Sprzedaży. Składając zamówienie klient akceptuje treść OWS. Treść dokumentu dostępna jest pod adresem www.wigropol.com/WigropolOWS.pdf

 

remont podzespołów maszyny budowlanej
remont podzespołów maszyny górniczej
remont podzespołów maszyny górniczej
warsztat remontowy maszyn budowlanych i maszyn górniczych
remont silników wysokoprężnych
remont podzespołów maszyny budowlanej
serwis podzespołów maszyny budowlanej
maszna górnicza
remont podzespołów maszyny budowlanej
ładowarka kołowa po pracach serwisowych

 
 

Znamy się na ciężkim sprzęcie