Serwis maszyn górniczych i maszyn budowlanych

 

Propozycja Wigropolu

Jako autoryzowany dystrybutor polskiego producenta maszyn LIUGONG DRESSTA MACHINERY Sp. z o.o. oferujemy naprawy, przeglądy i serwis ładowarek kołowych, a także serwis maszyn budowlanych DRESSTA (poprzednio HSW Stalowa Wola), jak również serwis maszyn górniczych innych marek, w szczególności DOOSAN, JCB, CASE, BOBCAT, KOMATSU oraz wielu, wielu innych. Przez cały okres użytkowania maszyn budowlanych zapewniamy przeglądy okresowe, naprawy, diagnostykę, doradztwo techniczne oraz serwis pogwarancyjny. Bez względu na to, czy zlecicie nam naprawę wiertarek hydraulicznych czy też naprawę spycharek nie sprawi nam to żadnego problemu. Usługi serwisu maszyn wiercących i serwisu maszyn innego typu świadczymy już od wielu lat.

Firma Cummins ? orginalne części i serwis silników wysokopreżnych 

Jako autoryzowany dystrybutor firmy Cummins, specjalizujemy się w przeglądach, naprawach i remontach silników wysokoprężnych Cummins. Wszystkie naprawy i remonty są wykonywane w oparciu o oryginalne części producenta oraz zgodnie z zalecaną technologią.

Wykonywany przez nas serwis maszyn to gwarancja najwyższej jakości. Zajmujemy się zarówno serwisem wiertarek hydraulicznych, serwisem maszyn wiercących, jak i wieloma innymi. Gwarantujemy profesjonalne podejście ze strony osób, które rozległą specjalistyczną wiedzę łączą w codziennej pracy z bogatym doświadczeniem zawodowym.

Serwis, naprawa sprężarek ATMOS

Świadczymy fachowe usługi z zakresu serwisu sprężarek, zarówno gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego, a także przeglądów technicznych.

Wszelkie usługi serwisowe wykonujemy profesjonalnie i szybko. 

 

Warunkiem dostawy towarów i usług przez firmę Wigropol Spółka z o.o. w Polkowicach jest każdorazowa akceptacja Ogólnych Warunków Sprzedaży. Składając zamówienie klient akceptuje treść OWS. Treść dokumentu dostępna jest pod adresem www.wigropol.com/WigropolOWS.pdf

 

maszyna budowlana w serwisie
serwisowana maszyna budowlana
maszyna budowlana do remontu
spycharka kołowa do naprawy
wozidło w serwisie maszyn budowlanych
maszyna budowlana do remontu
serwis maszych górniczych i budowlanych
spycharka gąsienicowa
przegląd  maszyny budowlanej
naprawiana spycharka gąsienicowa

 
 

Znamy się na ciężkim sprzęcie